pühapäev, 29. märts 2015

Märtsi viimane pühapäev- õmbluspäev :)

Ja kellakeeramispäev ja udune päev ja juba mõnede kevadlindude päev jne. Eile õues olles meenus millegipärast jaanipäev- no oli umbes sama soe, kui eelmise aasta jaanid selline sama lõhnaga ja nii edasi.. ei tea miks .

Aga sompus ilmadega on ka hea õmmelda ja mul on veel hea meel selle üle, et õmblemise tahtmine on tagasi. Vahepeal nagu kippus kaduma kuhugile... eks me vist kõik ole inimesed.
Aga teema, mis mind jätkuvalt huvitab on kotid ja kotikesed (ma ei tea, no paremat sõna oleks eesti keeled vaja ... :) ).
Võtsin siis ka Hille ammuküsitud käekotid ette. Ja kohe sai selgeks, et sellega asi ei lõpe.. tuleb teha ka suuremad kandilised kotid, kuhu näiteks arvuti sisse mahub või mis üldse daami mõõdu välja annab. Missugune on daami käekott? Eks ikka see, kuhu veinipudel sisse mahub :) (kuidas sa muidu daam oled...).
Ja väga oluline detail on lill! Surfasin siis youtubes ja leidsin mitmeid erinevaid variante, millest siis panin ühe organza-variandi kokku. Jäi nagu kõige ägedam ja ei ole väga ajamahukas teha ka. Aga sõrmeotsad on muidugi kuuma liimiga veidi haiget saanud. Nii et järgmine kord jälle targem.

Siin siis paar pilti koos eelmistega. Kusjuures punane kott mind täiesti üllatas- positiivselt, jäi kuidagi väga hästi kokku kõlama, poleks oodanud.


 
 
Siis võttis eelmine nädal minuga ühendust tuttava tuttav ja soovis mobiilikotte. Kunagi sai neid tehtud ja nüüd otsisin uuesti lõiked ja tehnika üles ja siin nad on:
 

 
 Talle väga meeldis- ja see tuletas mulle omakorda meelde, et mul oli plaanis ikka endale ka teha mobiilikott, mis ma küll ostsin, aga mis väga ruttu oma aja ära elas, ja millest on kahju.
Ohh, ideid on liiga palju :)
 Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar