pühapäev, 6. detsember 2015

Jõulud vist ikka tulevad... :)

Juba ju tegelikult teine advent, enam pole aasta lõpuni palju jäänud. Kellel veel selle aasta lubadused täitmata, peab kiirustama. Oot- ja minu lubadus oli ju teha iga kuu kohta 1 tekk, aga see tuleb vist täis küll :).
Aga igasugu ettevalmistused on alanud- tuled ja muusika ja peod ja kontserdid ja laadad ja.. No lund ei ole, mis siis. Õues hoopis tormab mitmendat päeva järjest, hoian kogu aeg hinge kinni, et mu auto meie suurte puude all terveks jääks. Täna ööseks jälle lubab suuremat burgaad, ka sisemaale.
Aga jõulutuledest tegin pildi Tartu raekojast:
 
Ikka ilus ju, eks?
Asja juurde nüüd ka. Sai tehtud veidi jõuluteemalisi õmblustöid ja käisin neid siis ka väikesel armsal kogukonnalaadal näitamas/müümas.
Selline siis mina ja mu väike väljapanek:
 
 
Tegelikult kutsus mind mu sõbranna, kes läks sinna piparkoogi tainast müüma (ahh, kui hea see on!!). Tema soov oli põll saada ja tegin siis endale ka ja müügiks ka. Koht sattus ka ruumikas, lava peal :).
Hommikul tegin kiiruga ka mõned tootepildid, pean ehk uuesti korralikumad tegema :).
 

Ja nende pajakinnastega tuli mulle meelde laul mu lapsepõlvest:
 
Me kolmekesi tuleme präänikute maalt
Meil jalas püksid magusad ja :,:kuub on magus ka.:,:
 
Meil silmadeks on rosinad ja mütsid viltu peas
Nii kolmekesi seisame siin :,:ahjuplaadil reas:,:
 
Kuid piparkoogi kitsekest pole kaasas meil
Ei viitsinud veel tõusta ta ahjuplaadi pealt
Kuid tervitusi palavaid saadab teile sealt!!!
 
 
No ei pruugi 100% korrektne olla, eks mul ole lapsepõlvest veidi aega möödas ka :). Aga tore ikka, et selline asi meelde tuli.
Ja kui ma pilte tegin, siis kass ei saanud ka kuidagi asjast mööda vaadata, tore oli ju põllepaelu taga ajada või käpaga kapi otsast asju alla lükata.
 
Mõned tootepildid siis veel lähemalt. Pruun on linane kangas ja teine siis puuvillane jõuluteemaline kangas.
 
Kaunist jõuluaega kõigile! Pole ju oluline, mis ilm on õues, peaasi, et meie hinges oleks rahu ja meie pere ning lähedased terved ning õnnelikud. 
 
 

 

 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar